ZPĚT na jídelní stoly

ZPĚT na rozcestník moderních masivních stolů

 

 

POPIS STOLU: 

Konstrukce  masivního stolu Aruba Smart  vychází z  desky s  menšími luby, které jsou mírně zapuštěny pod deskou stolu a ideálně tak ukrývají případný rozkládací systém, který je u tohoto modelu na velmi vysoké technické i estetické úrovni. Deska je napojena na „nožní mosty“. Při složení, není na stole prakticky poznat, že skrývá rozkládání.

Na rozdíl od svého vzoru, jídelního masivního stolu Aruba má model stolu  Aruba Smart odlehčený design  a zejména v  menších rozměrech působí kompaktně.  Je to dáno rozměry desky, která je v  tomto případě pouze  2cm tloušťky  a  průřezem nohy, který se z rozměrů 10×10 cm zmenšil na 6,7×6,7cm.

Vysoká pevnost u rozkládacího stolu a snadná manipulace s  rozkládacím systémem je dána užitím kvalitních výsuvných systémů a také tím, že nohy stolu odjíždějí spolu s  rozkládacími deskami. Díky tomuto systému se již nemusíte obávat, že některý z  vašich hostů bude muset sedět v  místě, kde u jiných stolů překáží noha a ztěžuje tím pohodlné stolování. Noha stolu Aruba je  vždy  na jeho konci, ať je složený, nebo rozložený. Prodloužení stolu je možné o 45 cm, 60 cm, 70 cm, 100 cm, 2×40 cm a 2×49 cm.

 Výsuvná deska 45 cm se vejde do stolu od rozměru 90×80 cm,

deska 60 cm je určená pro rozměry 150×90 cm,

deska 70cm pro stoly od délky 120cm a šířky 80-110 cm,

deska 100 cm od 140×80 cm,

dvě desky 40cm od rozměru stolu 120×80 cm

a dvě desky 49 cm pro stoly od rozměru 140×80 cm.

 Stoly větších rozměrů mají v  nohách zafrézovaná  kolečka, nebo kluzáky  pro snadnější manipulaci při rozkládání. Stoly jsou velmi pevné a působí masivně jak s výsuvným systémem, tak i bez něj.

 Rozdíl mezi modely Aruba Smart a Antigua Smart je v  konstrukci „nožního mostu“. Model Aruba má spojené nohy s  vrchním trámkem klasickým tesařským spojem na čep a rozpor, zatímco model Antigua má v  místě spoje seříznutí na 45°. 

 

DÁLE DOPORUČUJEME: 

LAVICE ARUBA

KONFERENČNÍ STOLEK ARUBA

 

 >>ceník stolů<<

home / dubové stoly / stoly v AKCI / dětská hřiště / / zahradní nábytek / schody a zábradlí / galerie / jak objednat / kontakty