ZPĚT na jídelní stoly

ZPĚT na rozcestník moderních masivních stolů

 

 

POPIS STOLU: 

Jídelní stůl Hanna sleduje poslední trendy, splňuje požadavky na jídelní stůl moderního designu a je jedinečný co do směru vláken dřeviny na desce stolu. Naproti zvyklostem jsou léta napříč desky, což stůl na první pohled odlišuje od ostatních. Dále je model Hanna specifický rámečkem po celém obvodu stolu. Jde o pohledové  zdvojení desky, které je velmi působivé po celé delší straně stolu, zejména pokud jde o stůl z  jádrového buku, nebo ořechu. Nejde přímo o luby, ale o odříznutý nákližek, který je nalepen zespodu desky a léta dřeviny tak tvoří krásné zrcadlové obrazce.  Hrana stolu  je navíc  zakulacena  a tak se o ní po náročné večeři pohodlněji opřete. Nohy jsou v  rozích stolu,  mají průřez 10×6,4 cm  a stejně jako u modelů Antigua/Aruba/Lagoa spolu tvoří  „nožní most“, na který je napojena stolová deska. Při složení, není na stole prakticky poznat, že skrývá rozkládání.

 Vysoká pevnost u rozkládacího stolu a snadná manipulace s  rozkládacím systémem je dána užitím kvalitních výsuvných systémů a také tím, že  nohy stolu odjíždějí  spolu s  rozkládacími deskami. Díky tomuto systému se již nemusíte obávat, že některý z  vašich hostů bude muset sedět v  místě, kde u jiných stolů překáží noha a ztěžuje tím pohodlné stolování. Noha stolu Hanna je  vždy  na jeho konci, ať je složený, nebo rozložený. Prodloužení stolu je možné o 50 nebo 70 cm.

 Výsuvné desky se vejdou do stolu od rozměru 160 x 90 cm.

 Stoly větších rozměrů mají v  nohách zafrézovaná  kolečka, nebo kluzáky  pro snadnější manipulaci při rozkládání. Stoly jsou velmi pevné a působí masivně jak s výsuvným systémem, tak i bez něj.

 

DÁLE DOPORUČUJEME: 

KONFERENČNÍ STOLEK HANNA

 

 >>ceník stolů<<

home / dubové stoly / stoly v AKCI / dětská hřiště / zahradní nábytek / schody a zábradlí / galerie / jak objednat / kontakty