home /moderní masivní stoly /dubové stoly/ dětská hřiště / galerie / jak objednat / kontaktySTOLY WOOD ART

WoodArt je řada stolů, stolků a lavic, kde se snažíme zachovat maximum ze stromu. Tyto stoly jsou vyráběné vždy z jednoho stromu, tak aby barevně 100% ladily. Nabízíme možnost rovné, ztenčené nebo nejoblíbenější stromové hrany stolu. Tato je specifická svým přírodním nepravidelným tvarem. Stoly z kolekce WoodArt je možné vyrobit standardně až do rozměru 380 x 120 cm po domluvě může být rozměr stolu i větší.

Pro výrobky WoodArt zpracováváme dřevo ze stromů evropských dubů (dub letní, dub zimní), evropských ořešáků, nebo tmavšího ořechu ze severní Ameriky.
U běžného stolu si můžete vybrat rozměr, dřevinu, povrchovou úpravu a mnoho dalších detailů, ale protože dřevo je přírodní materiál, nemůžete si bohužel přesně vybrat kresbu na dřevěné desce stolu. A právě to je na dřevu tak krásné, to že každý kus je originál a je jen na truhláři, které prkno zvolí, který suk nechá vyniknout a který naopak vyřízne.

Ne vždy se však musí vkus truhláře shodovat s požadavky zákazníka, a ač všichni máme rádi překvapení, občas víme některé věci už raději dopředu.
Proto Vám nabízíme, pokud budete chtít, si v tomto jedinečném projektu WoodArt vybrat z nabídky již hotových desek, u kterých můžeme ještě upravit délku dle vašeho požadavku!
Dále můžete samozřejmě zvolit výplň prasklin, tvar a barvu nohou a spousta dalších detailů. Nechte se vést Vaší intuicí a vytvořte si stůl Vašeho domova ...umělecký kuchyňský stůl zahradní dřevěný stůl 200cm umělecký kuchyňský stůl umělecký kuchyňský stůl home /moderní masivní stoly /dubové stoly/ dětská hřiště / galerie / jak objednat / kontakty